خرید هایگلاس

هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس 

تماس با ما

خرید های گلاس

خرید هایگلاس

خرید هایگلاس

جزییات قتل دیشب یک اوباش در تبریز

معاون اجتماعی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی، جزییات قتل یک اوباش در تبریز را تشریح کرد.

سرهنگ علی اسمعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به درگیری ماموران نیروی‌ انتظامی و دو تن از اراذل و اوباش در تبریز گفت: بعد از ظهر دیروز و در ساعات نزدیک به اذان مغرب و عشا، دو نفر از اراذل و اوباش که حالت طبیعی نداشتند با در دست داشتن قمه وارد یکی از خیابان‌های تبریز شده و اقدام به تهدید و ارعاب مردم کردند.

وی افزود: این افراد، قصد تعرض به نوامیس مردم و قدرت نمایی با سلاح سرد همچون قمه را داشتند که ماموران نیروی انتظامی پس از دریافت گزارش، وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه قبل از درگیری ماموران نیروی انتظامی خون از سر و صورت اراذل و اوباش جاری بود، ادامه داد: بعد از اقدام به موقع ماموران نیروی‌ انتظامی، هر دو نفر از این اراذل و اوباش به آرامش دعوت شدند ولی متاسفانه این اقدام کارساز نبوده و به سمت ماموران نیروی‌ انتظامی حمله ور شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌ شرقی گفت: بعد از این مرحله، یکی از ماموران نیروی انتظامی، اقدام به تیراندازی هوایی و سپس تیراندازی به سمت یکی از اراذل و اوباش کرد.

اسمعیل پور در ادامه سخنان خود عنوان کرد: بعد از تیراندازی، شخص مجروح به یکی از بیمارستان‌های نزدیک به محل حادثه منتقل شد و در همین بیمارستان، فوت کرد.

وی افزود: علت فوت توسط پزشکی قانونی استان در اسرع وقت، اعلام و اطلاع رسانی لازم برای مردم انجام می‌شود.

وی از تشکیل پرونده قضایی در این مورد خبر داد و اظهار کرد: تیراندازی انجام شده توسط یکی از ماموران نیروی‌انتظامی، ربطی به تیم حفاظتی استاندار آذربایحان‌ شرقی ندارد چرا که تیم‌های حفاظتی به صورت چرخشی، تعویض می‌شوند و شخصی که تیراندازی کرده در آن لحظه به عنوان مامور نیروی انتظامی اقدام کرده است.TOP