خرید هایگلاس

هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس 

تماس با ما

خرید های گلاس

خرید هایگلاس

خرید هایگلاس

حکم جلب مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان صادر شد

غلامحسین باقریان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: تمام شرکت های هواپیمایی به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران بدهکار هستند و این بدهی به 700 میلیارد تومان می رسد.
وی با اشاره به اینکه آزادسازی قیمت بلیت هواپیما درآمد شرکت های هواپیمایی را تا 20 درصد افزایش داده تصریح کرد:تقریبا اکثر شرکت های هواپیمایی با سودآوری که از آزادسازی قیمت بلیت به دست آورده اند، طی مذاکرات انجام شده در حال پرداخت بدهی خود به صورت نقد و اقساط هستند ؛اما تنها دو شرکت هواپیمایی تا کنون اقدامی برای پرداخت بدهی خود انجام نداده اند.
باقریان با بیان اینکه شرکت هواپیمایی آسمان یکی از این دو شرکت بدهکار است گفت: بدهی این شرکت حدود 20 درصد از 700 میلیارد تومان کل بدهی شرکت ها ، معادل 140 میلیارد تومان است که پرداخت نکردن این میزان بدهی، شرکت فرودگاه ها را مجبور به انتخاب راهکار قضایی و اخذ حکم جلب  مدیرعامل این شرکت کرد. 
عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور در خصوص دیگر شرکت هواپیمایی بدهکار گفت: در صورت پرداخت نشدن بدهی این شرکت اقدام قضایی صورت خواهد گرفت و نام آن اعلام خواهد شد.
باقریان تصریح کرد: همچنین با ادامه این روند نوع و کیفیت خدمات ارائه شده به این دو شرکت هواپیمایی را کاهش خواهیم داد.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت شرکت فرودگاه‌ها اظهار امیدواری کرد: با اقدام به موقع شرکت‌های هواپیمایی در اجرای تعهداتشان، این حکم قضایی اولین و آخرین آن باشد.
باقریان تاکید کرد؛ شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران همچنان آمادگی تعامل با شرکت‌های هواپیمایی در راستای چگونگی دریافت مطالبات به حقش را داشته و شرکت‌های هواپیمایی باید در اسرع وقت با مراجعه به شرکت فرودگاه‌ها نسبت به پرداخت بدهی‌هایشان اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: به یقین دریافت مطالبات صرف توسعه و بهبود فرودگاه‌ها و تجهیز آنها در راستای خدمت‌رسانی به مسافران هوایی خواهد شد.TOP