خرید هایگلاس

هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس 

تماس با ما

خرید های گلاس

خرید هایگلاس

خرید هایگلاس

ربودن و آزار واذیت زن جوان تهرانی به شیوه خفاش شب

 راننده قلابی فرودگاه که همانند تبهکارمعروف به خفاش شب، زن جوانی را ربوده و او را دربیابان‌های اطراف تهران مورد آزار و اذیت قرارداده و گریخته بود از سوی پلیس دستگیر شد. 

به گزارش «ایران»، حدود دو هفته قبل زن جوانی پریشان و مضطرب به کلانتری 171 درجنوب تهران رفت و ازماجرای شومی پرده برداشت.

وی باچشمانی اشکبار گفت: «ساعت چهار بعداز ظهر از پاسگاه نعمت آباد به مقصد باقرشهر، سوار یک دستگاه خودرو پرشیای سفید رنگ شدم که راننده آن مردی میانسال بود که لباس فرم رانندگان فرودگاه را بر تن داشت. اما بین راه ناگهان در‌های خودرو را -همانند خفاش شب- قفل کرد و از مسیر اصلی خارج شد. راننده بی‌توجه به التماس‌هایم، به بیابان‌های اطراف رفت و بعدهم با تهدید مرا به طور وحشیانه مورد آزار و اذیت قرار داد. دقایقی بعدهم دربیابان رهایم کرد ومتواری شد.»

با اعلام این شکایت، پرونده به دستور قاضی شعبه پنجم دادگاه کیفری یک تهران، برای رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان با توجه به اینکه زن جوان توانسته بود چند رقم از شماره پلاک خودروی پرشیا را به خاطر بسپارد، مأموران با استفاده از همین سرنخ، مالک خودرو- حمیدرضا 40 ساله- را با ردیابی‌های ویژه پلیسی شناسایی کردند.

 بررسی سوابق نشان داد وی از مجرمین سابقه دار  است که در سال‌های 1393 و 1394 نیز دو بار توسط کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر و روانه زندان شده است.
با شناسایی دقیق تصویر «حمیدرضا» توسط شاکی پرونده، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی محل سکونت وی را درجنوب تهران شناسایی کرده و این شیطان صفت را درعملیاتی غافلگیرانه به دام انداختند.وی که منکر هر جرمی‌بود پس از رو به رو شدن با شاکی، مجبور به اعتراف شد.

هشدارهای مهم پلیس به زنان و دختران
سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: «در تحقیقات به‌عمل آمده مشخص شد، متهم هیچ سابقه کار رسمی یا استخدام به‌عنوان راننده خطوط فرودگاهی نداشته است.

ضمن اینکه خودروهای مورد استفاده در خطوط فرودگاهی تهران نیز از نوع خودرو پرشیا نیست. علاوه بر آن، تمامی خودروهای ویژه فرودگاه دارای آرم و نشان مشخص هستند. درحالی‌که خودروی متهم، هیچ‌کدام از این موارد رانداشته و فقط یک خودرو شخصی بوده است.»
وی ازتمامی مردم بخصوص زنان و دختران جوان خواست به هیچ عنوان سوارخودروهای مسافربرشخصی نشوند.

همچنین آنها از سوارشدن به خودروهای تک سرنشین یا دارای دویا چند سرنشین مرد نیز باید بشدت خودداری کنند تا گرفتار چنین تبهکارانی نشوند.

گفتنی است درحال حاضرتحقیقات تخصصی ازاین تبهکارشیطان صفت برای افشای جرایم احتمالی مشابه ادامه دارد.TOP