خرید هایگلاس

هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس 

تماس با ما

خرید های گلاس

خرید هایگلاس

خرید هایگلاس

قاضی سراج : پیگیر میلیاردها دلاری که اوایل انقلاب از کشور خارج شده هستیم

به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، قاضی ناصر سراج صبح امروز در دیدار با همتای عراقی خود و پس از امضای تفاهم نامه در زمینه مبارزه با فساد که میان ایران و عراق منعقد شد، اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور بر اساس اصل 174 قانون اساسی تصویب شده و وظیفه آن نظارت بر حسن جریان امور کشور و اجرای صحیح قانون است.

وی با بیان اینکه مبارزه با فساد یکی از وظایفی است که سازمان بازرسی کل کشور بر عهده دارد، گفت: در این وظیفه با سازمان بازرسی عراق هماهنگ هستیم البته این کشور عضو آمبودزمان آسیایی نیست و دراین دیدار تلاش کردیم که آنها را متقاعد کنیم به عضویت آمبودزمان آسیایی دربیایند.

سراج افزود: 37 سال پیش پس از سرنگونی طاغوت بسیاری از اموال کشورمان توسط عده ای فراری از کشور خارج شد و همچنین در کشور عراق نیز این اتفاق افتاد بنابر این ما قصد  داریم اموال به غارت رفته را به کشور بازگردانیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: تلاش داریم تا با کمک آمبودزمان آسیایی و همکاری های بین المللی کشورها را نسبت به بازگرداندن آن افراد و اموال به کشور متقاعد کنیم و این موضوع را در برخی از جلسات نظیر مذاکرات روسیه پیگیری کردیم البته برخی از این کشورها از آنجا که سیستم  حقوقی شان با ما متفاوت است می گویند نمی توانند در این زمینه کمکی به ما کنند.

وی تصریح کرد: عمده مسائل درباره کسانی بود که پس از فرار موفق به اخذ تابعیت مضاعف شدند و همین مشکل مشترک کشور ما و عراق است.

قاضی سراج در رابطه با اینکه آیا از میزان اموال غارت شده اطلاعی در دست دارید و برای بازگرداندن افراد خانواده طاغوت هم تلاش خواهید کرد؟ اظهار کرد: میزان و تقویم صحیح اموال در دست نیست اما به طور قطع میلیاردها دلار از سرمایه های ایران به خارج  از کشور برده شده است که ما تلاش می کنیم تا آنجا که ممکن است آن را بازگردانیم.TOP