خرید هایگلاس

هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس 

تماس با ما

خرید های گلاس

خرید هایگلاس

خرید هایگلاس

ویترین تالار صادراتی بورس کالا متنوع شد

اخبار سایت هایگلاس

تالار صادراتی بوررس کالای ایران امروز ۷ شهریور ماه، عرضه ۴۲ هزار و ۲۰۰ تن قیر، عایق رطوبتی، لوب کات و وکیوم باتوم را تجربه می کند.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، طی این روز یک هزار تن عایق رطوبتی، ۳۴ هزار و ۲۰۰ تن انواع قیر، ۲ هزارتن لوب کات و  ۵ هزار تن وکیوم باتوم در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه  می شود.

شایان ذکر است، تالار محصولات صنعتی و معدنی نیز شاهد عرضه تا ۵۰ هزار تن تختالشرکت فولاد هرمزگان جنوب و ۱۱۰ تن سبد میلگرد ۳۲ تا ۱۰ شرکت فولاد آذربایجان  است.

بر اساس این گزارش ۱۲۰ تن سولفورمولیبدن، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها، یک هزار و ۵۰۰ تن مس کاتد، ۲۰ هزار تن مس کم عیار و یک هزار تن مس مفتول شرکت ملی صنایع مس ایران، ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت گیل راد شمال و ۱۰۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان نیز در این تالار عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۱۰۰ تن روغن خام سویا، ۵۰۰ تن کنجاله سویا پلیت، یک هزار تن گندم دوروم و تا ۹ هزار و ۸۰۰ تن شکر سفید در تالار محصولات کشاورزی عرضه می شود.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز میزبان عرضه ۴۰ هزار تن انواع قیر، ۱۰۰ تن گوگرد کلوخه، ۸ هزار تن لوب کات، ۲۲۰ تن منو اتانول، ۵ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۲ هزار و ۲۸۰ تن مواد پلیمری و یک هزار و ۳۹۹ تن مواد شیمیایی استهایگلاس چیست

 هایگلاس نیز نوعی ام دی افاست با این تفاوت که روکش آن اینبار به غیر از ملامینه با یک لایه پلکسی گلاس پوشانده می شود . پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه شیشه دارد ، جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف است این ماده نسبت به شیشه سبکتر و مقاومتراست

TOP