خرید هایگلاس

هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس هایگلاس 

تماس با ما

خرید های گلاس

خرید هایگلاس

خرید هایگلاس

هایگلاس

هایگلاس
مرجع خرید تولید ورق فومیزه هایگلاس

نوین گستر

novingostar-co.ir

هایگلاس

هایگلاس
MDF تولید ورق هایگلاس و

نوین گستر

novingostar-co.irEGTهایگلاس


نمایشگاه وودکس 2020 تهران


نمایشگاه

وودکس 2020 تهران


ارسال بار مشتری یاسوج


ارسال بار مشتری اهواز


ارسال بار به نمایندگی اصفهان


ارسال بار به نمایندگی اصفهان


ارسال بار نمایندگی اهواز


ارسال بار نمایندگی اصفهان

رضایت شما افتخار ماستارسال بار به نمایندگی اصفهان

به وب سایت شرکت نوین گستر تولید کننده هایگلاس خوش آمدید .

محصولات

ارسال بار نمایندگی مشهد

تلفن ثبت سفارشات شهرستانها : 55267079  و  55279702

ارسال بار به نمایندگی یزدارسال باربه نمایندگی شهرستانها

قرار دادن فوم مابین ورقها جهت جلوگیری از خط وخش

پالت بندی ورقها بطور دقیق و منظم

ابعاد ورقهای هایگلاس ای جی تی  280*122  و 244*122 سانتمتر و ضخامت آن 16 و 8 میلیمتر میباشد.

فروش به صورت ورق و پالت و ارسال به تمام شهرهای ایران با پالت بندی های خاص وتمیز

رنگهای EGT بابیش از 120 رنگ زیبا وچشم نواز .

رضایت شما هدف ماست.

جهت سفارش با دفترفروش :  02155267079و02155275427 تماس حاصل فرمایید.

کد  160

امپرادور کرم

نمونه ای از طرح سنگ روشن

یکی دیگر از پرطرفدارترین رنگهای سال 2020کد 161

امپرادور قهوه ای

نمونه ی  طرح سنگ زیبا

یکی ازپرطرفدارترین رنگهای سال 2020ارسال بار نمایندگی اصفهان

نوین گستر تولید کننده ورق های هایگلاس  mdf  , pvc

125 رنگ  وطرح زیبا و به روز

باEGT زیبایی را به خانه هایتان دعوت کنید.

کیفیت   تعهد   ضمانت

با  یکبار خرید مشتری ماخواهیدشد.
باهایگلاس egt طعم زیبایی رابچشید.

کیفیت   ضمانت    تعهد     


 

هایگلاس چیست

هایگلاس چیست

هایگلاس نیز نوعی ام دی اف است با این تفاوت که روکش آن اینبار به غیر از ملامینه با یک لایه پلکسی گلاس پوشانده می شود . پلکسی گلاس نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه شیشه دارد ، جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف است این ماده نسبت به شیشه سبکتر و مقاومتراست .
 

مزیتهای هایگلاس

مزیتهای هایگلاس

درخشندگی برجسته ترین خصوصیت هایگلاس است . وهمین مشخصه باعث شده است در بازار محصولات چوبی یک سرو گردن دردرجه بالاتری قرار بگیرد زیرا هایگلاس با انعکاس نور و خاصیت شیشه ای که دارد چشمان هر بیننده ای را می نوازد و با ایجاد رنگ های براق و زنده محیط آشپزخانه ، سالن پذیرایی ، اتاق خواب ،دفتر کار و هرگونه دکوراسیون داخلی را تبدیل به محیطی زنده و حاکی از جریان زندگی میکند.

هایگلاس بخاطر داشتن لایه ای از UV سطحی هموار همراه با بافت های گوناگون و یا طرحهایی از انواع نقش و نگاره های گل و طبیعت ، طرح های اسلیمی ، طرح های ورساچی ، طرح های مدرن و یا طرح چوب های جنگلی نیز دارا می باشد . پس بخاطر تنوع زیاد طرح و بافت می تواند مورد حسن انتخاب و محبوبیت مشتریان قرار بگیرد.

نظافت هایگلاس نیز بسیار آسان است زیرا UV سطحی صیقلی را ایجاد می کند و کافیست با یک دستمال نمدار تمام لکه ها ، چربی ها و خاک را از آن زدود و نیازی به صرف زمان و انرژی ما فوقی برای نظافت آن نیست.

 


خرید هایگلاس

خرید هایگلاس

در خرید هایگلاس باید بسیار دقت داشت تا نوع مرغوب آن را تهیه کرد چراکه اگر روکش UV خوبی نداشته باشند در هنگام برش شروع به پریدگی لبه ها میکند . معمولا" نوع مرغوب آن دارای پشت ملامینه سفید است و برای هر برگ بسته بندی مجزا در نظر گرفته می شود تا هنگامیکه در پالت بر روی یکدیگر قرار می گیرند آسیب نبیند.دلایل انتخاب شرکت نوین گستر

آغاز فعالیت :

 

داستان ما با توسعه فناوري و لزوم تخصصي شدن كارها و همچنين بالا رفتن سطح توقع ارباب رجوع ها از صنعت چوب در سال ١٣٨٢ در تهران آغاز شد. در پايان ١١ سال فعاليت نه تنها به هدف خود مبني بر حضور در صنعت هایگلاس دست يافتيم بلكه توانستيم با پشتكار سهم عظيمي از اين صنعت بزرگ را صاحب شويم .

زمینه فعالیت :

زمینه فعالیت گروه تولیدی نوین گستر هایگلاس و روکش mdf خام توسط دستگاه های فوق پیشرفته و تولید mdf سه میل رنگی و سفید می باشد که در اصناف تولید کابینت های آشپزخانه و سرویس های بهداشتی، سرویس خواب ، فایل های اداری و انواع مصنوعات چوبی به کار می رود

اهداف شرکت :

تولید و تنوع حداقلی سال های ابتدایی فعالیت جای خود را به انتخاب های نامحدود و تنوع حداکثری داده است و کیفیت همتراز و همسان با برندهای مطرح اروپایی تولید کنندگان داخلی را از واردات و خرید ورق های خارجی بی نیاز نموده و هزینه های تولید را به میزان قابل توجهی برای آنان کاهش داده است.

بازرگانی نوین گستر

موفقیت شرکت :

 

مسیر پر فراز و نشیبی که طی 11 سال پیموده شد ؛ با حداقل سرمایه و پشتوانه ی مالی و ابتدایی ترین دستگاه های موجود در کشور . و امروز در انتهای این مسیر پر مخاطره شاهد احداث و فعالیت مجموعه ای مدرن و کم نظیری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و برترین دستگاه های روز جهان هستیم .

TOP